تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - مصاحبه آرسن ونگر بعد از بازی با شالکه
تاریخ : پنجشنبه 18 آبان 1391 | 10:03 ق.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/498x396/oct_12/zp_153320909SM018_Arsenal_Trai_4031.jpg?ic=cfb786T


در مورد عملکرد...

اول از همه برایمان مهم بود که شکست نخوریم و اگر ممکن است پیروز شویم . به بخش اول خواسته خود رسیدیم اما در بخش دوم ناکام بودیم . احساس میکنم که در مجموع منطقی بازی کردیم اما در نیمه دوم از نظر فیزیکی دچار افت شدیم . تاسفی که داریم این است که درست پیش از پایان نیمه اول گلی دریافت کردیم و در پایان بازی فرصتی را توسط تئو والکات از دست دادیم . معتقدم که در مجموع این دو صحنه تاثیر بزرگی روی نتیجه داشت . شالکه هرگز تسلیم نشد و به سختی تلاش کرد . باور دارم که واکنش خوبی به دیدار شنبه نشان دادیم و شما احساس میکنید که تیم در حال بهتر شدن است . معتقدم که اگر به پیشرفت خود ادامه دهیم ، ظرف یک ماه در نقطه مورد نظر خواهیم بود .

در مورد عملکرد والکات...

او خوب عمل کرد ، خیلی خوب . او نگرش مثبتی دارد و تازه نفس بود . او کسی بود که شما همواره احساس میکردید که میتوانست تفاوت ایجاد کند و این تصادفی نبود که در آخرین دقیقه بازی یک فرصت گل بدست آورد .

در مورد خطایی که روی گل اول شالکه انجام شد...

بله ، روی والکات بود و داور به ضرر والکات گرفت . از شما میخواهم بار دیگر آن را ببینید .
 100% یک خطا از سوی آفلای روی والکات بود .

در مورد مشکل انتخاب میان مانونه و ژسنی...

خواهیم دید چه میشود . زیاد بر روی مشکلات پیش رو متمرکز نیستم . در شغل من شما هیچ مشکلی را از دست نمیدهید . شما بیشتر راه حل ها را از دست میدهید که در حال حاضر مشکل بزرگی نیست . مانونه امشب بازی خوبی داشت ، او در دیدار مقابل منچستر یونایتد نیز بازی خوبی داشت . این خوب و بسیار جالب است . اعتماد به نفس او در هر بازی بهتر میشود .

در مورد بازی دادن به والکات و پودولسکی به عنوان مهاجم...

خب ، یک بازیکن گوش در واقع یک مهاجم است ، برای شما اینطور نیست ؟ جیرود هست ، والکات و پودولسکی نیز در کنار او هستند . ما دو گل به ثمر رساندیم . شانس های بیشتری داشتیم و با 3 هافبک تهاجمی بازی کردیم . در برخی مراحل باید یکی دو دفاع هم درون تیم قرار دهیم !

در مورد وضعیت گروه دوم...

شرایط واضح است که در موقعیتی قرار داریم که میخواهم بازی خانگی خود را پیروز شویم . اگر پیروز شویم ، 50 درصد شانس صعود داریم زیرا شالکه در خانه مقابل المپیاکوس قرار میگیرد . آنها در موقعیتی هستند که باید آن بازی را پیروز شوند . البته به نتیجه دیدار مقابل مونپلیه نیز بستگی خواهد داشت و سپس خواهیم دید در دیگر بازی چه میشود . کار می تواند به دیدار آخر بکشد، با کمی شانس میتوانیم در بازی بعدی کار را تمام کنیم . به هر حال در موقعیتی هستیم که باید مقابل مونپلیه پیروز شویم .
منبع : gunnerstrust.com


عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com

طبقه بندی: مصاحبه ها،