تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - کازرولا: نیاز داریم بازی را در الدترافورد کنترل کنیم
تاریخ : جمعه 12 آبان 1391 | 09:49 ب.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/355x498/aug_12/zp_149882744_SM_MAFC_05C_B445_copy_1409.jpg?ic=46f2bfT


هافبک اسپانیایی توپچی ها شروع حیرت آوری در لیگ برتر داشت و اکنون برای نخستین بار در برابر منچستر یونایتد به میدان میرود .

مرد 27 ساله آرسنال تاکید دارد که پیروزی در الدترافورد میتواند تقویت عظیمی برای اعتماد به نفس تیم باشد اما او میداند که رسیدن به این دستاورد کار آسانی نیست .

معتقدم که نکته ای کلیدی در فوتبال مدرن ، میزان تصاحب توپ است ، هرچه بیشتر آن را در اختیار داشته باشید ، بیشتر بازی را کنترل میکنید. در الدترافورد نیاز داریم بازی را کنترل کنیم و و حفظ توپ کنیم .

یک پیروزی در این دیدار میتواند برای اعتماد به نفس تیم عالی باشد . شکست چنین تیم قدرتمندی در خانه اش در همه جنبه ها شما را قدرتمند تر می کند .

اجازه دهید دیدار ما مقابل منچستر سیتی را مثال بزنم که یک بازی سخت مقابل ترکیبی قوی بود . تیم کیفیتی باورنکردنی از خود نشان داد و ما حتی میتوانستیم پیروز بازی باشیم بنابراین آن بازی را در حالی تمام کردیم که قوی تر از گذشته بودیم .

بنابراین ، هرچه بتوانید به کسب 3 امتیاز در این دیدارها امیدوار باشید ، میتوانید قوی تر شوید و اعتماد به نفس بیشتری از خود نشان دهید .

کازرولا تاکید دارد که بعد از ورود به انگلستان ، دیدار شنبه یکی از بازی هایی بود که او همواره انتظارش را میکشید .

این یک دیدار بزرگ است . آن جا استادیوم بزرگی است ، آن ها ترکیب خوبی هستند و این یکی دیدار بزرگ است . تجربه فوق العاده ای خواهد بود . آن ها بازیکنان فوق العاده ای مانند
 رابین ون پرسی ، رونی و خیلی های دیگر را در اختیار دارند که درجه یک هستند بنابراین شکست آن ها بسیار سخت خواهد بود .

اما تمام بازیکنان ترکیب ما مقابل برخی از بزرگترین تیم های جهان بازی کرده اند بنابراین این دیگر چیزی نیست .
منبع : gunnerstrust.com


عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com

طبقه بندی: مصاحبه ها،