تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - پودولسکی به قهرمانی چشم دوخته است
تاریخ : جمعه 12 آبان 1391 | 08:31 ب.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.gunnerstrust.com/upload/upload_images/1%5B165%5D.jpg


در مورد هدف باشگاه در لیگ امسال...


اول از همه ، حضور در جمع 4 تیم برتر با آرسنال که موجب صعود مستقیم ما به لیگ قهرمانان میشو د. این مهمترین هدف ماست . البته هدف دیگر ما این است که برای قهرمانی در لیگ مبارزه کنیم . تا هفته 15 یا  20، هیچ ایده ای در مورد مدعیان قهرمانی ندارید و یقینا وقتی برای آرسنال بازی میکنید و در لیگ برتر هستید ، تنها یک هدف وجود دارد و آن اینکه در میان تیم های مدعی برای فتح لیگ باشید و این همان چیزی است که برایش مبارزه میکنیم .

در مورد امکان موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا...

وقتی برای یک باشگاه بزرگ بازی میکنید ، هدف همراه این است که تا جای ممکن پیش بروید . ما تنها چند بازی انجام داده ایم و هنوز جا برای پیشرفت وجود دارد . مهم است که به شروع خوب خود ادامه دهیم و از گروه صعود کنیم . سپس وقتی به دور حذفی رسیدیم، دو بازی دارید که در مورد مرگ و زندگی است. باید آماده تر ، سریع تر و شاید کمی خوش شانس تر باشید تا به مراحل بالاتر بروید . امیدوارم در این فصل تا مراحل بسیار بالایی پیش برویم .

در مورد مقایسه کیفیت لیگ انگلستان با آلمان...

معتقدم که بوندس لیگا میتواند حرفی برای گفتن داشته باشد اما شما در اولین بازی من درک کردید که سطح بازی در لیگ برتر متفاوت است . مانند آلمان ، در انگلستان ورزشگاه ها همواره پر هستند و استادیوم های جدید زیادی در کشور میبینید . میخواهم بگویم بطور کلی به نظر میرسد سطح بازی ها تا حدودی بهتر است و خوش حالم که در آن حضور دارم و میتواند در این سطح بازی کنم .
منبع : gunnerstrust.com
طبقه بندی: مصاحبه ها،