تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - مصاحبه آرسن ونگر بعد از بازی با ریدینگ
تاریخ : پنجشنبه 11 آبان 1391 | 03:30 ب.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/444x498/sep_12/zp_152627502SM027_Arsenal_Tra_copy_8701.jpg?ic=8cfd77T


در مورد بازی...

باید بگویم از یک فاجعه به جایی رسیدیم که حداقل در برخی مراحل غرورانگیز بود زیرا حداقل در نیمه دوم با عملکردی معقول به بازی بازگشتیم . فقط امید داشتیم اما به نظر نمیرسید ما تیم صعود کننده باشیم . حداقل در نیمه دوم ، ما فاجعه نیمه اول را از سیستم خود بیرون کردیم . سپس وقتی بازی 4 - 4 شد ، به نظر میرسید که ما پیروز بازی میشویم . ریدینگ تلاش زیادی به خرج داد و و از نظر ذهنی ضعیف شده بود و در وقت اضافه ، حداکثر کاری که آن ها میتوانستند انجام دهند این بود که بازی را به پنالتی بکشانند . در نیمه دوم کاملا آسوده به نظر میرسیدیم . ریدینگ در نیمه اول فوق العاده  ظاهر شد . میدانم وقتی 4 - 0 جلو هستید چه چیزی شما را به عقب می کشد . این اتفاق برای من نیز افتاده است . آنها باید برای عملکرد خود اعتبار دریافت کنند و نباید خیلی مایوس باشند .

در مورد اینکه وقتی 4 - 0 عقب بودید فکر می کردید که ممکن است بتوانید به بازی بازگردید....

بله . وقتی بازی 4 - 1 شد فکر کردم بله میشود . در نیمه دوم ما با ترکب 4-2-4 بازی کردیم که اساسا 4-1-5 بود زیرا آیسفیلد یک هافبک هجومی است . ما موقعیت های زیادی ایجاد کردیم و از آن به بعد ، همیشه امید داشتم که می توانیم بازگردیم . چندین ضربه ایستگاهی در اطراف محوطه جرمیه داشتیم اما نمیتوانستیم گلزنی کنیم . 15 دقیقه مانده به پایان بازی ، فکر کردم این همان لحظه ای است که بازی باید 4 - 3 شود . اینطور نشد . 7 دقیقه مانده به پایان ، شانس فوق العاده ای برای گلزنی داشتیم . از آن استفاده نکردیم بنابراین فکر کردم اکنون زمان کم است . توضیح آن سخت است . وقتی بازی 4 - 0 باشد فکر میکنید باید بازی را پیروز شوید . وقتی 4 - 1 میشود هنوز فکر میکنید شما باید پیروز بازی باشید . وقتی 4 -2 می شود شما ناگهان درک میکنید که کار هنوز تمام نشده است و سپس اضطراب به وجود می آید و مهم نیست شما چقدر بازیکن خوبی هستید ، این مساله در کل تیم جریان پیدا میکند .

در مورد اینکه وقتی ردینگ 4 - 0 پیش افتاد چه احساسی داشتید...

احساس فوق العاده ای نبود . تنها فکر میکردم چه کاری میتوانم در مورد آن انجام دهم ؟ در مورد صحبت های بین دو نیمه ام فکر کردم. سخت نبود که در بین دو نیمه مشوق و الهام بخشی پیدا کنید زیرا به انداز کافی چیزهایی برای صحبت کردن وجود داشت . در مجموع برای هوادارانمان احساس تاسف کردم زیرا وقتی بازی 2 - 0 بود انها پشتیبان تیم ماندند . وقتی 3 -0 شد پشتیبان تیم ماندند . وقتی 4 - 0 شد باز هم پشتیبان تیم بودند . میخواهم امشب به آنها اعتبار دهم .

در مورد اینکه وقتی بازی 4 - 0 بود برخی هوادارن ورزشگاه را ترک کردند...

بله . من به آن ها اعتبار کمتری میدهم . بخش اعظم هواداران پشتیبان تیم ماندند و خوشحالم که در نیمه دوم مزد حمایت آن ها را پس دادیم .

در مورد اینکه بین دو نیمه به بازیکنان چه گفتید...

این صحبت های خاص رختکن است . به هر حال سخت بود که در نیمه دوم بدتر از نیمه اول ظاهر شویم .

در مورد اینکه ایا این یکی از بزرگترین پیروزی های شما بود...

بله شاید . نمیدانم . این جام یکی از اولیت های ما نیست اما اگر با عملکردمان در نیمه اول از آن کنار میرفتیم دیگر به یکی از غرور انگیز ترین لحظات من در باشگاه تبدیل نمیشد. بسیار خوشحالم که در نیمه دوم آن گونه واکنش نشان دادیم .
منبع : gunnerstrust.com


عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com

طبقه بندی: مصاحبه ها،