تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - مصاحبه آرسن ونگر بعد از بازی با کویینز پارک رنجرز
تاریخ : یکشنبه 7 آبان 1391 | 09:54 ب.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/498x396/oct_12/zp_153320909SM018_Arsenal_Trai_4031.jpg?ic=cfb786T


در مورد عملکرد تیم...

از بابت نتیجه بسیار خوش حالم زیرا دو شکست بزرگ را در ذهن خود داشتیم و اعتماد به نفس ما فرو ریخته بود . جدی بودیم ، توپ را خیلی خوب به گردش در آوردیم و نیاز داشتیم که صبور باشیم . کوئینز پارک رنجرز تیمی با کیفیت است و فکر نمیکنم که در پائین جدول باقی بماند . مهم بود که اشتباهی انجام ندهیم و منتظر فرصت خود بمانیم و از آن استفاده کنیم . ما خوش شانس بودیم که آنها یک بازیکن را از دست دادند زیرا در 20 دقیقه پایانی کار را برای ما آسانتر کرد . اما در مجموع مقابل یک تیم خوب ، جدی ظاهر شدیم .

در مورد بازگشت ویلشیر...

میتوانید ببینید که از نظر تکنیکی کاملا آماده است و او هرچه در توان داشت به کار برد . آن چه او در این لحظه از دست داده است تنها سطح رقابتی است . او هنوز کمی فاقد سرعت و ریتم مورد نیاز در بازی است اما در مجموع آنچه او انجام داد در کلاس خاص خودش بود .

در مورد انتخاب ویلشیر برای حضور در ترکیب اصلی...

من بدون گفتن به او تصمیم گیری کردم زیرا وقتی برای مدتی طولانی بازی نکرده اید همواره درگیر کردن خود با این مساله آسان نیست و وقتی او به زمین می رود سطح بالایی از انتظارات وجود دارد . همچنین احساس کردم که اعتماد به نفس تیم کمی دچار مشکل شده است و گاهی بازیکنان با تجربه و با کیفیت تا حدودی موجب افزایش سطح آن می شوند .

در مورد اینکه چه وقت به او گفتید که بازی می کند...

ساعت 10:30 امروز صبح به او گفتم . معتقدم وقتی برای مدتی طولانی خارج از رقابت ها هستید ، گاهی بهتر است زمان زیادی برای فکر کردن در مورد بازگشت خود نداشته باشید .

در مورد اینکه آیا او اکنون می تواند مرتبا بازی کند...

نمیدانم ، باید ببینیم که به این بازی چطور واکنش نشان میدهد . بعد از آن مدت طولانی ، پستی و بلندی هایی پیش روی او خواهد بود . مساله خوب در بازی امروز این بود که ضرباتی دریافت کرد اما مشکلی با آنها نداشت . مابقی مسائل در جریان انجام بازی ها رقم می خورد . اکنون بعد از دیداری همانند این ، من قطعا او را در دیدار سه شنبه به میدان نمیفرستم . آیا هفته بعد به او بازی می دهم؟ نمیدانم .

در مورد اینکه بازیکنان کوئینز پارک رنجرز ویلشیر را مورد هدف قرار داده بودند...

من این را نمیگویم . کوئینز پارک رنجرز میدانست که باید کاملا متعهد باشد تا بازی ما را متوقف کند و آن ها خیلی خوب این کار را انجام دادند . در خط میانی آن ها بازیکنان خوبی دارند . دیاکیته و گرانرو فوتبالیست های خوبی هستند . فکر نمیکنم آنها خصوصا می خواستند او را بزنند .

در مورد برخورد گرانرو با ویلشیر...

بله من نگران بودم . بعد از 17 ماه ، شما امیدوارید او به وضعیتی که قبلا در آن قرار داشت باز نگردد . داور در موقعیت خوبی قرار داشت ، فکر میکنم تکل بسیار سنگینی بود اما او تصمیم گرفت که به وی کارت زرد نشان ندهد . سپس او به امبیا کارت قرمز نشان داد که معتقدم سزاوار آن بود . اما در مجموع او بازی خوبی داشت .

در مورد موقعیت های دیرهنگام کوئینز پارک رنجرز...

فکر نمیکنم بخاطر مسائل فنی باشد بلکه از نظر من بخاطر مسائل روانی بود . دیدید که به محض اینکه گل زدیم می خواستیم از نتیجه محافظت کنیم و ما در تعداد نفرات 11 به 10 بودیم . اگر تیم سرشار از اعتماد به نفس باشد ، شاید یک فرصت گل به حریف بدهیم و به بازی هجومی خود ادامه می دهیم اما در اینجا می خواستیم از نتیجه محافظت کنیم و این نشان  میدهد که اعتماد به نفس چقدر سریع از تیم کنار میرود .

در مورد موقعیت دقایق پایانی کازرولا...

هیچ بازیکنی از عمد چنین موقعیتی را از دست نمیدهد . وقتی سانتی را می شناسید ،  میدانید که او هنوز نمیتواند درک کند که چطور این کار را انجام داد . اما همان کاری است که او انجام داد .

در مورد مصدومیت جروینیو...

یک مشکل در قوزک پای اوست ، نمی دانیم چقدر بد است .

در مورد بازگشت سانیا...

او خوب عمل کرد . او از نظر فیزیکی آماده است ، به اندازه جک خارج از میادین نبود و مشکلی ندارد .
منبع : gunnerstrust.com


عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com

طبقه بندی: مصاحبه ها،