تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - ونگر: اجازه دهید ویلشیر بر روی باشگاهش متمرکز شود
تاریخ : جمعه 28 مهر 1391 | 06:17 ب.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.gunnerstrust.com/upload/upload_images/wilshere1024_2679645.jpg


هافبک جوان آرسنال پس از چهارده ماه دوری از میادین در راه بازگشت به تیم اصلی آرسنال است و مربی تیم زیر21 سال انگلستان استوارت پیرس اشاره کرده است .

اما ونگر مطمئن نیست که این ایده خوبی باشد و احساس میکند که ابتدا باید اجازه داده شود که او برای باشگاهش بازی کند .

 اجازه دهید منتظر بمانیم تا جک بازگردد . او برای 14 ماه در تیم اصلی بازی نکرده است . میدانید این وضعیت چگونه است، 14 ماه بدون حضور در یک رقابت؟ او به سختی کار می کند . خوب کار میکند اما بیایید عجله نکنیم .

هرگز باور نداشتم که یک بازیکن وقتی در سطح اول فوتبال بازی کند بتواند برود و برای تیم زیر 21 ساله ها خوب کار کند . چنین چیزی وجود ندارد . من هرگز نمونه مشابهی ندیده ام .

این دلیلی است که چرا باور دارم انگلستان باید تصمیم گیری کند که آیا جک در تیم اصلی است و یا در تیم زیر 21 ساله ها ؟

در هقته های اخیر ویلشر در دوبازی تیم21 سال آرسنال به میدان رفت و پس از طی مصدومیت طولانی مدت برای نخستین بار 90 دقیقه کامل در بازی دوستانه مقابل چلسی در زمین حضور داشت.

ونگر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی روز جمعه اظهار داشت هدف واقع بینانه برای ویلشر بازی 30 اکتبر مقابل ریدینگ در جام کاپیتال وان است. اما اصرار دارد که باید محتاطانه عمل کرد.

در روند بهبودی دو جنبه وجود دارد . یکی زمانی که آسیب های زیادی دارید و برای رفتن به سوی چالش ها دلهره ای وجود دارد. از این نظر ما در آمادگی صد درصد هستیم . ما حتی باید او را آرام تر کنیم زیرا بدون ترس به استقبال هر رقابتی میرود .

سپس شما شرایط فیزیکی را دارید ، او از این نظر خوب است . سپس شما به آمادگی حضور در بازی ها نیاز دارید ، او از این نظر در 80 درصد آمادگی قرار دارد . او به یک بازی دیگر نیاز دارد ، شاید در دیدار دوشنبه تیم رزرو مقابل اورتون ، نمیدانم . سپس او باید برای بازگشت به تیم اصلی آماده باشد .منبع : gunnerstrust.comطبقه بندی: مصاحبه ها،