تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - آرتتا: تلاش می کنم الگوی خوبی برای دیگران باشم
تاریخ : جمعه 21 مهر 1391 | 01:31 ب.ظ | نویسنده : دانیال

میکل آرتتا معتقد است مسئولانه رفتار کردن در داخل و خارج از زمین و الگوی خوبی برای دیگران بودن ، امری ضروری است .

بازیکن 30 ساله آرسنال همواره به عنوان یک بازیکن با رفتار حرفه ای در زمینه فوتبال شناخته می شود و تابستان امسال نیز به عنوان کاپیتان دوم آرسنال انتخاب شد .

در ماه های اخیر بازی فوتبال از تیترهای منفی آسیب های فراوانی دیده است ، و آرتتا معتقد است بازیکنان باید به عنوان یک الگوی مناسب برای دیگران رفتار کنند .

آرتتا در گفتگو با تلویزیون آرسنال گفت: در زمین و خارج از آن سعی کرده ام رفتاری که ما بازیکنان باید داشته باشیم از خود نشان دهم، زیرا به نظر من به عنوان یک فوتبالیست ما مسئولیت زیادی داریم .

نه فقط برای خودمان که به خاطر آن چیزی که معرف آن به مردم هستیم . بسیار خوش شانس هستیم که در این جایگاه قرار داریم و باید از مزیت های آن در راه درست استفاده کنیم . گاهی اوقات اشتباهات بسیار زیادی مرتکب می شویم .

به عنوان یکی از بازیکنان حرفه ای و باتجربه آرسنال ، آرتتا می گوید او همچنین تلاش می کند که الگوی خوبی برای هم تیمی های جوانتر خود باشد .

او گفت: من هنوز 30 سال دارم، و عادت کرده ام با بازیکنانی بازی کنم که 34 ، 35 یا 36 ساله هستند، اما در آرسنال وقتی شما به این سن می رسید اگر مسن ترین بازیکن نباشید ، یکی از آنها هستید .

این موضوع کمی خنده داره است ، اما شما ناخودآگاه می دانید که مسئول هستید ، اینجا بازیکنان 17 و 18 ساله ای هستند که شما الگوی آنها هستید .منبع : gunnerstrust.comطبقه بندی: مصاحبه ها،