تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - مانونه: این بهترین دوره من در آرسنال است
تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1391 | 07:03 ب.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/images/jul_11/gun__1311769022_mannone_china.jpgرسانه های بریتانیایی اعلام کردند که ویتو مانونه در مورد آینده حرفه ای خود نگران است و اگر بر سر تمدید یک قرارداد جدید به توافق نرسد ، ممکن است تابستان آینده آرسنال را ترک کند .

با این وجود ویتو در گفتگو با سایت رسمی باشگاه این مسائل را رد کرد و اعلام داشت تنها نگرانی او در حال حاضر، حفظ جایگاهش در ترکیب آرسنال است .

نه من ، نه عضوی از خانواده ام و یا دوستانم در مورد هیچ قرارداد صحبت نکرده ایم . در حال حاضر بسیار خوشحالم و تنها بر روی تمرینات و خوب بازی کردن متمرکز شده ام .

سعی می کنم شماره یک این باشگاه باشم و فاتح جام ها شوم. این تنها نگرانی من است و می خواهم این موضوع را کاملا روشن کنم .

رئیس شانسی به من داد . باید به روند خود ادامه دهم و در هر بازی خود را اثبات کنم . این بهترین دوره من در آرسنال است بنابراین باید دیوانه باشم که از این شانس استفاده نکنم و برای جایگاهم مبارزه نکنم .

واقعا خوشحالم و افتخار می کنم که برای این باشگاه بازی می کنم . تک تک دقایق بازی ها را دوست دارم . پیروزی مقابل وستهم یک برد عالی در مکانی دشوار بود و خوشحالم که در این بین سهمی داشتم .

تنها می خواهم به همه بگویم تنها سعی می کنم خوب عمل کنم و چیزی را به هواداران بازگردانم که از تیم حمایت می کنند و همینطور رئیس که به من فرصت بازی داد .


منبع : gunnerstrust.comطبقه بندی: مصاحبه ها،