تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - گیبز: نشان دادیم که می توانیم کار را تمام کنیم
تاریخ : جمعه 14 مهر 1391 | 09:49 ق.ظ | نویسنده : دانیال


سه گل از جروینیو ، پودولسکی و رمسی موجب شد توپچی ها دومین پیروزی پیاپی خود در لیگ قهرمانان را بدست آورند تا با 6 امتیاز در صدر گروه قرار گیرند .

حریف یونانی با زدن گل تساوی پیش از پایان نیمه اول کار را برای آرسنال سخت کرد اما گیبز تاکید دارد که آنها در بازگشت به بازی شخصیت خود را نشان دادند .

 گاهی باید اینگونه پیروز شوید . هیچ دیداری در لیگ قهرمانان آسان نیست . شخصیت خود را به خوبی نشان دادیم زیرا وقتی بازی مساوی است کار دشوار می شود اما ما توانستیم اوضاع را کنترل کنیم .

کیفیت مضاعف ترکیب ما در نهایت به کمک ما آمد و ما توانستیم یک پیروزی خوب دیگر در لیگ قهرمانان بدست آوریم .

همه چیز در مورد تمام کردن کار و کسب پیروزی بود . قابلیت های خود را می شناسیم . در بازی امشب و همینطور در بازی قبلی مقابل مونپلیه نشان دادیم کیفیت این را داریم که مقابل چنین تیم هایی پیروز شویم و معتقدم بار دیگر اینگونه عمل کردیم .

در هر دو بازی مراحلی وجود داشت که به مشکل خوردیم و همه چیز به برداشتن فشار از روی ما باز می گشت . در نهایت قابلیت های منحصر به فرد که در ترکیب داشتیم تفاوت ایجاد کرد .

بعد از شکست خانگی مقابل چلسی بسیار مهم بود که بلافاصله بازگردیم . این مساله خصوصا برای بازیکنان اهمیت داشت. می خواستیم تردیدهایی که در ذهن خود داشتیم را پاک کنیم . دقیقا همین کار را کردیم و اکنون رو به جلو خیز برداشته ایم . این چیزی است که باید از همین نقطه ادامه دهیم .

کایرن گیبز بار دیگر برای 90 دقیقه در ترکیب تیم قرار گرفت وعملکرد مستحکمی ارائه کرد . او در این فصل مشارکت خوبی با لوکاس پودولسکی داشته است .

صادقانه بگویم من آنگونه بازی می کنم که فکر می کنم باید بازی کنم . هرگاه بتوانم، به هافبک ها مهاجمان کمک می کنم .

معتقدم نفوذ ها به ما برتری می دهد ، بعلاوه ما هافبک های تکنیکی و بازیکنانی داریم که  میتوانند به خوبی حفظ توپ کنند . این به من و کارل اجازه می دهد رو به جلو حرکت کنیم و ریسکی باز کنیم، مانند هر حمله دیگری که تیم انجام می دهد . این کار برایمان خوب جواب  میدهد بنابراین امیدوارم که بتوانیم این روند را ادامه دهیم .

لوکاس فوق العاده کار می کند و بازیکن بزرگی است . کار کردن با او لذت خاصی دارد . این حقیقت که او به سختی تلاش می کند ، انگیزه ای برای من است تا سخت تر کار کنم . او این خصوصیت را به تیم اضافه کرده است . او بازیکن بسیار مهمی برای ماست و گل های زیادی  میسازد، به خوبی دفاع می کند و به خوبی حمله می کند . کار کردن با او لذت بخش است .
منبع : gunnerstrust.com

عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com

طبقه بندی: مصاحبه ها،