تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - مصاحبه استیو بولد بعد از بازی مقابل المپیاکوس
تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1391 | 03:17 ب.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/images/aug_11/gun__1314687659_bould1.jpg


در مورد عملکرد تیم...

بازی را پیروز شدیم و این برای ما عالی است . آنها کار را برای ما سخت کردند و معتقدم خیلی خوب بودند و عالی سازماندهی شده بودند . در نیمه دوم بر روی کار با توپ پشرفت داشتیم اما باید بگویم در عین حال کمی مضطرب به نظر می رسیدیم . اما در مجموع خوشحالیم .

در مورد تاثیرات باقی مانده از دیدار مقابل چلسی...

من اینطور فکر می کنم. احتمالا به اعتماد به نفس ما ضربه زد . هرچند خیلی عالی بازی نکردیم و فکر می کردیم باید چیزی از این بازی بدست آوریم . شاید کمی زیاد طول کشید اما اکنون امیدواریم که از بین رفته باشد . امشب بدون اینکه فوق العاده ظاهر شویم ، عالی کار کردیم . به روند خود بازگشتیم و امیدواریم برای دیدار با وستهام اعتماد به نفس لازم را بدست آوریم و میدانیم که آن بازی سختی خواهد بود .

در مورد اینکه این پیروزی به واسطه برتری شما بدست آمد...

همیشه اینطور است، نیست؟ این یک حرفه نتیجه گراست و ما نیز نتیجه را بدست آوردیم . پیروزی را از بازی بیرون کشیدیم ، فکر نمی کنم آنها شانس های زیادی داشتند ، ما آنها را محدود کرده بودیم و شاید باید گل های بیشتری به ثمر می رساندیم بنابراین بدون اینکه فوق العاده ظاهرشویم ، نتیجه ای عالی بدست آوردیم .

در مورد روند شروع دریافت گل ها...

خب، همیشه همینطور است . همیشه یک راه برای دریافت گل وجود دارد . 3 بازی دروازه خود را بسته نگه داشتیم و خوب کار کردیم . آمار افتضاحی در دریافت گل نداریم . بیشتر گل های دریافتی روی ضربات ایستگاهی بود که همه در مورد آنها مایوس شده ایم و فکر می کنیم میتوانیم پیشرفت کنیم. اوضاع خوب به نظر می رسد .

در مورد گل آرون رمسی...

یک ضربه عالی بود . او بازیکن خوبی است

در مورد عملکرد جروینیو...

او گلزنی می کند بنابراین اعتماد به نفس او فوق العاده بالاست . معتقدم بازی ترکیبی او به تدریج در حال پیشرفت است ، او در طول هفته های اخیر چندین بار کازورلا را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد. او در حال یادگیری مسئولیت خود در نوک حمله است . فکر نمی کنم در آنجا فاجعه بار بازی کرده باشد و با سرعت و حرکاتی که انجام می دهد بسیار خطرناک است. او  میتواند یک بازیکن درجه یک باشد.

در مورد مقایسه او با تیری هانری...

خب ، اگر او از نظر به مانند هانری شود ، تمام روز بر روی آن کار می کنیم . او در حال یادگیری کار خود در آن پست است و این کار خوب جواب می دهد . من راضی هستم .

در مورد گل پودولسکی...

قبلا گفته ام او یک تمام کننده فوق العاده است . او واقعا مهلک عمل می کند و ممکن است این روند مدت ها ادامه داشته باشد .

در مورد غیبت پر مرتساکر...

او امروز صبح مریض بود. دچار بیماری ویروسی شده است بنابراین وضعیت او اینگونه است . امیدواریم برای دیدار این هفته آماده شود .

در مورد حضور در صدر جدول گروه...

راهی بسیار طولانی باقی مانده . بازی با شالکه دو هفته دیگر است و ما در این بین بازی های سختی داریم . وقتی زمانش برسد به آن بازی می پردازیم اما مطمئنا سخت خواهد بود .

در مورد تماشاشی بازی بازیکنان آرسنال از سوی روی هاجسون...

آنها بازیکنان جوانی هستند که پیشرفت می کنند . همه آنها بهتر می شوند . معتقدم کار جنکینسون در هر بازی پیشرفت می کند و تا اینجای کار برایمان فوق العاده عمل کرد بنابراین خوشحال می شوم اگر او به تیم ملی انگلستان دعوت شود . برای او عالی خواهد بود .
عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com
طبقه بندی: مصاحبه ها،