تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - گیبز : به من مجوز حمله کردن داده شده است
تاریخ : یکشنبه 9 مهر 1391 | 03:46 ب.ظ | نویسنده : دانیال


کیرون گیبز از نقش رو به جلویش در جناح چپ خوشحال است .

گیبز 23 ساله که روز چهارشنبه تولد خود را جشن گرفت پس از اینکه دوره حرفه ای خود را به عنوان یک وینگر آغاز کرد ، همیشه مدافعی بوده که تمایل به هجوم داشته است . اما در این فصل بیشتر از حد معمول رو به جلو حرکت کرده است .

میانگین مالکیت گیبز در تساوی 0 – 0 مقابل استوک بیشتر از مهاجمی مثل لوکاس پودولسکی بود . این ملی پوش انگلیسی می گوید این موضوع به غریز او مربوط نمی شود .

ونگر از آغاز پیش فصل به من گفت که در کناره خط بیشتر بازی کنم و کشش بازی را بیشتر کنم تا بازیکنان میانی فضای بیشتری داشته باشند .

این بخشی از بازی من است و من احساس  می کنم بازی را طوری انجام میدهم که باید انجام شود . احتمالا این دلیل آن موضوع باشد .

 من فکر می کنم عملکردم در این فصل مثبت بوده است . من خودم را آماده نگه داشته ام و این برای من مهم است ، مخصوصا" در چند سال اخیر همیشه سعی کرده ام که آماده بمانم .

 من همیشه گفته ام که اگر دوام خوبی در بازی هایی که انجام می دهم داشته باشم می توانم همیشه مستحکم تر شوم و امیدوارم دارای ثبات بیشتری شوم که این آن چیزی است هر لحظه به دنبالش هستم . من از اینکه آماده هستم و بازی می کنم خوشحالم.

امتحان بعدی برای گیبز و آرسنال چهارشنبه شب مقابل المپیاکوس خواهد بود . این مدافع چپ به تیمش کمک کرد تا در بازی آغازین مقابل مونپلیه پیروزی را به دست آورند و او انتظار دارد تا کار دشوار دیگری را در استادیوم امارات داشته باشند .

ما می دانیم المپیاکوس امتحان سختی خواهد بود . ما با پیروزی مقابل مونپلیه شروع خوبی در لیگ قهرمانان داشتیم بنابراین اینکه در خانه خود هستیم نکته مهمی است . ما می توانیم برد دیگری را به دست آوریم و خودمان را در موقعیت خوبی قرار دهیم تا در صدر گروه قرار بگیریم .

مونپلیه امتحان بزرگی برای ما بود . من فکر می کنم ما می دانستیم که در نیمه دوم چه چیزی در انتظار ماست . وقتی که ما در نیمه اول 2 – 1 پیش افتادیم ، شما می توانستید این را بگویید که آن ها به ما فشار خواهند آورد و ما در خنثی کردن این فشار کارمان را به خوبی انجام دادیم .

 ما به عنوان یک تیم به خوبی دفاع کردیم و در پایان کار به اندازه کافی خوب بودیم تا 3 امتیاز بازی  را از آن خود کنیم . این مهم ترین چیز بود ، کسب سه امتیاز و شروع قدرتمند در لیگ قهرمانان در این فصل .
منبع : gunnerstrust.com

عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com

طبقه بندی: مصاحبه ها،