تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - مصاحبه آرسن ونگر بعد از دیدار با چلسی
تاریخ : شنبه 8 مهر 1391 | 09:42 ب.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/444x498/sep_12/zp_152627502SM027_Arsenal_Tra_copy_8701.jpg?ic=8cfd77T


درباره عملکرد تیم...

به نظر من ما در مقابل یک تیم خوب قرار گرفتیم و بازی از کنترل ما خارج شد . آنها سه شوت در چهارچوب داشتند که دوتای آن از روی ضریه ایستگاهی ساده تبدیل به گل شد . از نظر دفاعی در سطحی که در چنین بازی ای باید باشیم نبودیم و امروز به خاطر همین موضوع تنبیه شدیم . در مورد بقیه موارد، کیفیت و روحیه تیم را به نمایش گذاشتیم اما باید روی گل هایی که دریافت کردیم با ثبات تر و مسلط تر ظاهر می شدیم .

درباره قراردادن مرتساکر روی نیمکت...

این تصمیمی است که با توجه به تیم رقیب گرفته می شود. شما می توانید بگویید شاید یک تصمیم اشتباه بود اما من معتقدم این نقطه نظر کیفیت بازیکنانی که بازی کردند را زیر سئوال می برد، آنها بازیکنانی بین المللی هستند . اگر کاسیینلی و ورمالن را بازی ندهید و برنده بازی نباشید ، بازهم شما از من همین سئوال را خواهید پرسید.در هر دو گل ما به سمت توپ نرفتیم. این تفاوت چلسی و ما در ضربات ایستگاهی است و امروز به وضوح آنها متکی به توپ های هوایی بودند .

درباره روحیه آرسنال...

مسئله این است در روزی که در خانه بازی می کنید انتظار دریافت دو گل از روی ضربات ایستگاهی را ندارید . ما دوبازی بزرگ در یک هفته داشتیم و این مشکل است . وقتی که در یک بازی بزرگ عقب می افتید شما 65 درصد شانس پیروزی دارید . هفته گذشته پس از دریافت گل به بازی برگشتیم و امروز هم همین کار را انجام دادیم اما بلافاصله گل دیگری دریافت کردیم . اجتناب از این موضوع غیر ممکن است زیرا باید ریسک پذیر باشید و کاملاً هجومی بازی کنید . شما در برابر بازیکنانی خوبی قرار دارید و آنها می توانند روی ضد حملات به شما آسیب بزنند . از این لحاظ ما در سطح مناسبی قرار نداشتیم .

درباره شانس گلزنی جیرود در اواخر بازی...

شانس فوق العاده ای بود، و چک در چندین و چند موقعیت چلسی را در بازی نگه داشت . او عملکرد بی نظیری از خود نشان داد .

درباره اجازه بازی کردن جان تری...

بله، من مشکلی نداشتم . نمی خواهم در این موضوع دخالت کنم، انتظار داشتم او بازی کند . اگر قوانین به او اجازه بازی می دهد ، چرا که نه ؟

درباره واکنش های بیش از حد درباره شکست امروز...

بله، شاید اینطور باشد ، اما باید با آن کنار بیاییم. کاملاً عقیده مردم را درک می کنم ، چیزی که مهم است نشان دادن شخصیت تیم در یک بازی بزرگ است . این چیزی است که در برخی موارد در سطح مناسبی نبودیم .

درباره جا به جایی مدافعان مرکزی...

مسئله ساده ای است ، هیچ کس نمی تواند در همه بازی ها حضور داشته باشد .

درباره شانزدهمین سالگرد حضور در آرسنال...

من هیچ وقت به گذشته نگاه نمی کنم ، همیشه آینده را در نظر می گیرم . به بازی امروز و بازی بعدی توجه می کنم. این آسان نیست ، هرگز آسان نیست .


منبع : gunnerstrust.com

عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com

طبقه بندی: مصاحبه ها،