تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - ورمالن: تغییر سبک بازی چلسی تهدیدی برای ماست
تاریخ : جمعه 7 مهر 1391 | 07:47 ب.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/498x381/sep_12/zp_152627502SM050_Arsenal_Tra_copy_9145.jpg?ic=6400d0Tسبک دفاعی روبرتو دی متئو در یک سال گذشته به خوبی شناخته شده است زیرا همین سبک قهرمانی آنها در اروپا را رقم زد .

اما تابستان امسال تغییرات زیادی در این تیم شکل گرفت و توماس ورمالن تاکید دارد این تغییر سبک می تواند بازی شنبه را جذاب تر کند.
 چلسی بازیکنان تکنیکی زیادی در ترکیب خود دارد و معتقدم آنها تا حدودی سبک بازی خود را تغییر داده اند .

اکنون به نظر میرسد ذهنیت هجومی بیشتری دارند. با وجود بازیکنانی مانند ادن هازاد، اوسکار و خوان ماتا که همگی خطرناک به نظر می رسند. فرناندو تورس نیز با حرکات خود یک خطر محسوب می شود .

آن ها هنوز پشتوانه قدرتمندی دارند که مردم با آنها آشنا هستند ، بازیکنانی مانند جان تری، اشلی کول و برانیسلاو ایوانویچ تجربه بسیاری دارند و این مساله آنها را در عقب زمین بسیار قدرتمند می سازد .

ادن هازارد شروع موفقی در لیگ برتر داشت و ورمالن تاکید دارد آرسنال برای حفظ روند شکست ناپذیری خود باید او را کنترل کند .

وقتی او در لیل بازی می کرد مردم خیلی در مورد وی صحبت می کردند و قابل درک است زیرا او یکی از با استعداد ترین بازیکنان اروپاست .

چلسی پول زیادی برای او خرج کرد اما او قبلا نشان داد که چه کیفیت استثنایی در اختیار دارد . او می تواند با توپ کارهای زیادی انجام دهد و این قابلیت را دارد تا خودش سرنوشت یک بازی را رقم بزند بنابراین باید به خوبی مراقب او باشیم .


منبع : gunnerstrust.com

عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com


طبقه بندی: مصاحبه ها،