تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - جیرود: این گل آغاز یک ماجراجویی زیبا است
تاریخ : جمعه 7 مهر 1391 | 10:24 ق.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/images/jun_12/gun__1340872435_player_giroud.jpg


الیور جیرود امیدوار است اولین گلی که برای باشگاه به ثمر رسانده است آغاز یک ماجراجویی زیبا باشد .

ملی پوش فرانسوی سرانجام طلسم گلزنی خود را در بازی مقابل کاونتری شکست و با پاس گل فرانسیس کوکلن توپ را در دروازه جو مورفی جای داد .

این بازیکن 25 ساله می گوید که از اینکه توانسته است از زیر فشارها خارج شود احساس آسودگی می کند و باور دارد در آینده گل های بیشتری به ثمر خواهد رساند .

او گفت:این گل فشار را از روی من برداشت. اولین گل را زدم و این می تواند شروع یک ماجراجویی زیبا باشد .

ناخودآگاه همیشه به اولین گل فکر می کردم. سعی داشتم درباره اش فکر نکنم اما خانواده ام، دوستانم و خیلی از مردم درباره آن با من حرف می زدند .

برای یک مهاجم، همیشه گل زدن دوباره خوب است . در این فصل پاس گل داده ام اما مثل گل زدن نیست . برای اعتماد به نفس یک مهاجم گل زدن مهم است . امیدوارم در آینده گل های زیادی به ثمر برسانم  .

می خواهم یک هفته در میان بازی کنم و ریتم بازی خودم را پیدا کنم و به گل زدن ادامه دهم . معتقدم با پشتکار این اتفاق رخ خواهد داد .

آرسنال در بازی بعدی خود شنبه در دربی لندن با چلسی در استادیوم امارات بازی خواهد کرد، و جیرود می گوید روحیه تیم در سطح بسیار بالایی قرار دارد .

او گفت : نتیجه بازی با کاونتری پیروزی فوق العاده ای قبل از بازی با چلسی بود، بازی ای که اهمیت زیادی دارد . اعتماد به نفس زیادی برای من و همینطور برای تیم به ارمغان آورد .

در حال حاضر باید بر روی لیگ تمرکز کنیم . یک بازی بزرگ پیش روی ماست و امیدوارم همه چیز به دلخواه ما پیش برود .
منبع : gunnerstrust.comطبقه بندی: مصاحبه ها،