تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - مصاحبه آرسن ونگر بعد از دیدار با کاونتری سیتی
تاریخ : جمعه 7 مهر 1391 | 09:16 ق.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/444x498/sep_12/zp_152627502SM027_Arsenal_Tra_copy_8701.jpg?ic=8cfd77T


در مورد عملکرد تیم...

معتقدم کار خود را انجام دادیم. در نیمه اول آزمایش شدیم ، اساسا از نظر دفاعی . در نیمه دوم وقتی آنها کمی خسته شدند ، پتانسیل هجومی ما تفاوت ایجاد کرد. واضح است که شما آرشاوین، والکات ، چمبرلین و جیرود را داشتید که همواره خطرناک بودند . این مساله تفاوت ایجاد کرد ، تفاوت کیفیت در نهایت تاثیر بزرگی روی نتیجه گذاشت .

اما شما باید به کاونتری احترام بگذارید زیرا توان زیادی به خرج دادند، هرگز تسلیم نشدند و از نخستین دقیقه تا آخرین دقیقه برای تک تک توپ ها مبارزه کردند . وقتی خسته شدند کار برای ما آسان تر شد. وقتی نیاز باشد جدی باشید، این به یک رقابت کلاسیک تبدیل می شود و ما کاملا جدی بودیم .

در مورد نخستین گل اولویر جیرود...

در ذهن همه بود وجود داشت که هرچه زودتر به گل برسد بهتر است . واضح است که این مساله بیشتر از همه در ذهن خود او وجود داشت . این نکته ای مثبت بود . یک ضربه تمام کننده خوب بود و اولیور نیز یک تمام کننده خوب است . در این لحظه باور دارم که او بار دیگر به دنبال کسب اعتماد به نفس است و آن گل به او کمک خواهد کرد . انتظار دارم آن اعتماد به نفس را در لیگ برتر به کار گیرد .

در مورد بازی کردن والکات در نوک حمله...

من مخالف این موضوع نیستم، به هیچ وجه . ما این کار را امتحان خواهیم کرد. در این لحظه ما رقابت بزرگی برای حضور در نوک حمله داریم . ما فرمول های متفاوتی داریم و تیم نیز خوب کار می کند. زمان برای حضور او در آن پست فرا می رسد و در این لحظه باید کمی صبور باشیم . او اکنون یک تمام کننده عالی است، در مقابل دروازه او فوق العاده حیرت انگیز است .

در مورد صحبت بر سر تمدید قرارداد او...

همه ما می خواهیم او در اینجا بماند. من همواره همین نکته را گفته ام. همیشه گفته ام اجازه دهید امیدوار باشیم که می توانیم قرارداد او را تمدید کنیم. من با تئو نیز صحبت می کنم. با وُکلای او ؟ ما همواره با آنها در ارتباط هستیم و باید به ما کمی زمان دهید تا موضوع را حل کنیم.

در مورد نقش مرکزی آرشاوین...

اکنون بهترین پست برای آرشاوین ، پشت مهاجمان است زیرا آن جایی است که دید و خلاقیت بازی او می تواند بسیار تاثیرگذار باشد . وقتی باید در کناره ها بازی کند ، گاهی این مساله برایش دردسر ساز می شود زیرا باید سخت کار کند و مدام جلو و عقب برود . اما وقتی در مرکز بازی می کند، همواره بر بازی تسلط دارد .منبع : gunnerstrust.com

عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com

طبقه بندی: مصاحبه ها،