تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - کازورلا: به اینجا نیامده ام تا شکست بخورم
تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1391 | 03:19 ق.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/384x498/aug_12/zp_149882744_SM_MAFC_877_B446_copy_7312.jpg?ic=4b34deTآرسنال در دو فصل اخیر بهترین بازیکنان خود را از دست داده است و در این فصل تقریبا با تیمی جدید وارد رقابت ها شده است .

کازورلا در آرسنال در پست جدیدی به کار گرفته شده است و جای خالی سسک فابرگاس را برای توپچی ها پر کرده است. او معتقد است آرسنال در این فصل توانایی قهرمانی و بردن جام را دارد .

هدف ما مبارزه برای قهرمانی است و این کار را تا پایان انجام خواهیم داد .

بازیکنان دیگر شاید تصمیم گرفته اند تیم خود را عوض کنند زیرا بارو نداشتند آرسنال بتواند قهرمان شود اما من معقتدم نکات مثبت زیادی در اینجا وجود دارد و ما می توانیم این کار را انجام دهیم .

آرسنال سال های زیادی است که جامی نبرده اما معتقدم باشگاه همیشه اشتیاق خود را نشان داده و تیم برنده ای است .

تقریبا تیم جدیدی شده ایم. رئیس تغییرات زیادی را با آوردن پودولسکی، ژیرو، جروینیو و الکس اوکسلید چمبرلین انجام داده است. آنها همگی بازیکنان خوبی هستند و ما هنوز جک ویلشر و توماس روسیچکی را هم نداریم.

ما ترکیب خوبی داریم و خوشبین هستیم .

کازورلا در لیگ برتر یکی از کوتاه قدترین بازیکنان به شمار می رود و این نگرانی وجود داشت که در لیگ فیزیکی انگلستان دچار مشکل شود. اما این موضوع در بازی او تاثیری ندارد .

" بازیکنان کوتاه زیادی در لیگ برتر هستند. مانند داوید سیلوا، خوان ماتا و من. ما بازیکنان خوبی هستیم. لیگ برتر ممکن است از لحاظ فیزیکی ترسناک باشد اما بازیکنان فیزیکی در هر لیگی وجود دارند .

شما باید خود را با جنبه فیزیکی لیگ برتر وفق دهید اما من این را دوست دارم. هیچ گاه برای من سخت نبود. حتی در جوانی. این یک نقص نیست. در نهایت فوتبال با توپ بازی می شود و به قد و نیروی شما بستگی ندارد .منبع : gunnerstrust.com

عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com


طبقه بندی: مصاحبه ها،