تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - مانونه: در مقابل سیتی شخصیت خود را نشان دادیم
تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1391 | 03:18 ق.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/images/jul_11/gun__1311769022_mannone_china.jpg

ویتو مانونه عملکرد تیمی آرسنال را در تساوی 1-1 مقابل منچستر سیتی که با گل لورن کوشیلنی در اواخر بازی به دست آمد را ستایش کرد .

با وجود نمایش بسیار دلگرم کننده تیم آرسن ونگر، به دنبال گل لسکات در نیمه اول به نظر می رسید توپچی ها  پذیرای نخستین شکست خود در این فصل باشند .

اما گل دقیقه 82 کوشیلنی یک تساوی سزاوارانه را برای آرسنال به ارمغان آورد و مانونه معتقد است بازگشت آنها می تواند نشانه ای برای به دست آوردن قهرمانی در این فصل باشد .

دروازه بان ایتالیایی در گفتگو با تلویزیون آرسنال اظهار داشت: شما باید خودتان باشید و نشان دهید که برای بازی های بزرگ آمادگی دارید .

"هر حریف مشکل است زیرا در لیگ برتر تفاوت بزرگی بین تیم ها وجود ندارد. شما هر هفته باید بازی بسیار خوبی ارائه دهید و بیشترین امتیازی که می توانید به دست بیاورید .

تا آنجایی که می توانستیم سعی کردیم آنها را تحت فشار قرار دهیم. وقتی اینطور عالی به بازی برمی گردید نشان دهنده عملکرد تیمی فوق العاده است، به ویژه در مقابل قهرمان لیگ .

مانونه به دلیل اینکه نتوانست در گل لسکات وظیفه اش را به خوبی انجام دهد ناامید بود اما در ادامه موفق شد با مهار کردن ضربه های سرخیو آگوئرو و وینسنت کمپانی در محوطه جریمه دروازه آرسنال را نجات دهد .

او گفت: واضح است که در مورد گل خوشحال نیستم اما توانستم با چند مهار، قدرتمند تر به بازی برگردم .

تیم واقعا عالی بازی کرد و هر کس با هر چه در توان داشت برای بازگشت به بازی و به دست آوردن امتیاز تلاش کرد. هر بار که اجازه نمی دهید دروازه باز شود به تیم کمک می کنید و به خاطر آن خوشحالم .منبع : gunnerstrust.com


طبقه بندی: مصاحبه ها،