تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - مصاحبه آرسن ونگر بعد از بازی با منچستر سیتی
تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1391 | 03:21 ق.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/444x498/sep_12/zp_152627502SM027_Arsenal_Tra_copy_8701.jpg?ic=8cfd77Tدر مورد عملکرد تیم...

خوشحالم زیرا یک امتیاز حداقل چیزی بود که سزاوار آن بودیم. من همچنین از کیفیت عملکرد و رحیه تیممان خوشحال هستم. همچنین کمی مایوس شده ام زیرا احساس کردم جایی برای انجام کارهای بیشتر وجود داشت . ما شانس های زود هنگام و بسیار دیرهنگامی داشتیم ، خصوصا جروینیو در لبه محوطه جریمه که ضربه او راهی به دروازه نبرد. اما در مجموع امیدوارم این بازی باور و اعتماد به نفس و اطمینان ما از پتانسیلی که در این لیگ داریم را تقویت کند .

در مورد غیبت ورمالن...

او دیروز انفولانزا داشت و ما او را به خانه فرستادیم اما لورن کوسیلنی بازی فوق العاده ای ارائه کرد و جای خالی او را به خوبی پر کرد. ما سه مدافع مرکزی درجه یک داریم و انتخاب بسیار سخت است. کوسیلنی ، مرته ساکر و ورمالن ، مهم نیست چه کسی از ترکیب بیرون باشد . اما من بصورت چرخشی از انها استفاده می کنم . مهاجمانی که مقابل ما قرار می گیرند را در نظر می گیرم .

در مورد دریافت گل از روی یک ضربه ایستگاهی...


من این انتقاد را می پذیرم زیرا یک گل از روی کرنر دریافت کردیم اما منچستر سیتی تیم است که بیشتر از هر تیم دیگری روی ضربات ایستگاهی گلزنی می کند . از طرف دیگر این درست است که فرصت هایی را از دست دادیم اما وقتی مبنای کیفیتی که ما امروز نشان دادیم را در اختیار دارید ، دیگر موارد می تواند تقویت شود .

در مورد دفع توپ دقایق پایانی مانونه...


او امروز بار دیگر بازی خوبی ارائه کرد. او بسیار مستحکم به نظر می رسید. روی کرنری که موجب گل سیتی شد کمی اشتباه کرد و بسیار مایوس بود اما در مجموع خوشحالم که بر روی ادامه بازی او تاثیر نگذاشت . آنچه او انجام می دهد را دوست دارم .


منبع : gunnerstrust.com

عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com
طبقه بندی: مصاحبه ها،