تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - ونگر: ویلشیر بهتر از هر زمان دیگری خواهد بود
تاریخ : یکشنبه 2 مهر 1391 | 02:45 ق.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/images/aug_11/gun__1314372292_wenger_udinese2.jpg


جوان ملی پوش توپچی ها دو فصل قبل با بازی های درخشان خود عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ را از آن خود کرد اما برنامه زیاد دیدارهایی که برای او در نظر گرفته شد، آسیب دیدگی بدی را برایش به همراه داشت.

بعد از گذشت 14 ماه، جک بار دیگر به تمرینات کامل تیم بازگشته است و آرسن ونگر تردید ندارد که او برای بازگشت به دوران اوج خود، تنها به زمان نیاز دارد.

" او بازیکن بهتری خواهد بود زیرا وقتی در 20 سالگی اینگونه آسیب دیدگی ها را داشته باشید، بار دیگر آن را کنار می زنید و بطور عادی به راه خود ادامه می دهید. اگر بعد از 25 سالگی دچار آسیب دیدگی شوید اوضاع متفاوت خواهد بود. در سن او این مساله مشکلی ایجاد نمی کند.

برای مثال ادواردو در مچ پای خود دچار نقص عضو شد اما جک اینگونه نبود، تنها یک شکستگی بود. ادواردو دچار پارگی رباط های پای خود شد و با بستن مچ پای خود آن را بازسازی می کرد بنابراین وقتی انعطاف پذیری مچ پای خود را از دست بدهید، دیگر همان بازیکن سابق نخواهید بود. جک با چنین موردی روبرو نیست.

دشوار است که پیش بینی کنید او برای بدست آوردن بهترین فرم خود چقدر زمان نیاز دارد، شما می خواهید مردم در قبال او صبور باشند. بعد از 3 ماه رقابت، مطمئنا باز خواهد گشت. کمی زمان می برد تا بار دیگر بتواند بطور متوالی بازی کند.

او یک بازیکن برای تیم ملی خواهد بود و باید با آن کنار بیاید. او پسر بسیار قدرتمندی است، او دچار شکستگی استخوان شد و این مساله بارها برای بازیکنان جوان اتفاق می افتد. بین 18 تا 20 سالگی، حدود 60 درصد انها با این مشکل روبرو می شوند.
منبع : gunnerstrust.comطبقه بندی: مصاحبه ها،