تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - ونگر: اکنون پودولسکی بازیکن متفاوتی است
تاریخ : شنبه 1 مهر 1391 | 10:56 ب.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/498x416/sep_12/zp_152627502SM038_Arsenal_Tra_copy_682.jpg?ic=274cceT


مهاجم آلمانی باشگاه آرسنال در سال 2006 کلن را به مقصد بایرن مونیخ ترک کرد و در 106 دیداری که برای این تیم انجام داد 26 گل به ثمر رساند اما بار دیگر به باشگاه سابق خود بازگشت.

لوکاس پودولسکی بعد از پیوستن به آرسنال درخششی چشمگیر داشت و آرسن ونگر باور دارد تجربه ای که او در سالیان گذشته بدست آورد به او برتری می دهد.

" معتقدم وقتی یک بازیکن در ابتدای حرفه خود به یک باشگاه بزرگ می رود، بازیکنان دیگری در آنجا هستند که نمی توانند جایگاه خود را از دست بدهند. شاید او آماده نبود و کاملا بالغ نشده بود، نمی دانم.

اکنون او آماده است. او 27 ساله است، بین آن دوره در بایرن و حالا، او 50 یا 60 بازی برای تیم ملی آلمان انجام داد و یک جام جهانی و یک دوره رقابت های قهرمانی اروپا را پشت سر گذاشت.

او با تجربه است، 100 بازی برای تیم ملی انجام داده. شما در یک بازی می بینید که او خونسرد است و وقتی فرصتی بدست می آورد به این فکر می کنید که گل خواهد شد."

آرسن ونگر مطمئن است لوکاس پودولسکی روند گلزنی خود در 3 دیدار متوالی را ادامه خواهد داد.

" ما بازیکنی را به خدمت گرفتیم که در باشگاهی حضور داشت که خوب کار نمی کرد. سال گذشته او 18 گل برای باشگاهی به ثمر رساند که به لیگ دسته دو سقوط کرد. (کلن)

از نظر من این کار برای تیمی که در میان مدعیان لیگ است ارزش 30 گل را دارد. این بدان معنا نیست که او 30 گل به ثمر می رساند، ولی او سال گذشته به عنوان مهاجم مرکزی بازی کرد و برای ما بیشتر در گوش چپ و راست بازی می کند. او می تواند کار را تمام کند، از این بابت مطمئن باشید.
منبع : gunnerstrust.com


عکس از : سایت رسمی باشگاه آرسنال arsenal.com


طبقه بندی: مصاحبه ها،