تبلیغات
وبلاگ خبر رسانی باشگاه آرسنال - رمسی: نگران از دست دادن چیزی نیستیم
تاریخ : شنبه 1 مهر 1391 | 01:25 ق.ظ | نویسنده : دانیال
http://www.gunnerstrust.com/upload/upload_images/_56611065_zz021111aaronramsey.jpg


آرون رمسی تاکید می کند آرسنال تحت تاثیر کسانی که در طول تابستان در مورد تیم تردید داشتند قرار نمی گیرد.

پس از از رفتن رابین ون پرسی و الکس سونگ بعضی گمان می کردند که تیم آرسن ونگر این فصل با مشکل مواجه شد، اما با به خدمت گرفتن سه بازیکن جدید و تقویت تیم، توپچی ها شروع قدرتمندی در فصل جدید داشته اند.

رمسی می گوید بازیکنان نگران از دست دادن چیزی نیستند - تنها به جمع کردن امتیاز در هر بازی ادامه می دهند.

"اینکه مردم در مورد ما تردید داشته باشند چیز بدی نیست - ما به مسیر خودمان ادامه می دهیم -. ما می خواهیم همه چیز در سکوت دنبال شود و امیدواریم که بتوانیم این روند خوب را ادامه بدهیم و ببینیم ما را به کجا می رساند.

"در فوتبال همیشه تغییرات زیادی رخ می دهد و چهره های جدید می آیند و بازیکنانی هم از تیم می روند. این فصل هم به همین صورت بود، ما چند بازیکن جدید ورودی به تیم داشته ایم و تا حالا عملکرد آنها در کلاس متفاوتی بوده است. شما به عنوان یک فوتبالیست یاد می گیرید که چطور با این تغییرها کنار بیایید.

"در حال حاضر ما به خودمان مطمئن هستیم و بازیکنانی داریم که با به ثمر رساندن گل در این فصل، احیا شده اند. این یک پیشرفت نسبت به سال گذشته بوده است."

رمسی از خریدهای تابستانی آرسنال خوشحال است و تاکید می کند دلایل بسیاری برای خوشبین بودن نسبت به آیند در استادیوم امارات وجود دارد.

"چند بازیکن با تجربه خریده ایم که از نظر فوتبالی و شخصیتی کاملاً بالغ هستند و این بلوغ را به تیم آورده اند. در کنار این بازیکنان بازیکنانی مانند من هستند که یک فصل در لیگ برتر بازی کرده اند و می دانند که چه ویژیگی هایی دارد. این در کنار هم بودن کمک فوق العاده ای است.

"فصل پیش به طور قطع برای ما آموزنده بود: با یک شروع بد فصل را شروع کردیم و با قدرت آن را به پایان رساندیم اما این فصل شروع بسیار خوبی داشته ایم پس امیدواریم که بتوانیم همین روند را ادامه بدهیم.

"مهم است که همه در کنار هم تلاش کنند، و این چیزی است که ما دقیقاٌ در زمین بازی به آن اگاه هستیم و به خودمان اطمینان داریم. این موضوع در عملکردها و نتایج بازی های اخیر ما مشخص است.

"دفاع مستحکی داریم و از نظر دفاعی تیم روز به روز در حال بهتر شدن هستیم و فکر می کنم این پیشرفت به چشم آمده است. همه با اعتماد به نفس هستند و مشتاق رسیدن بازی بعدی هستند.منبع : gunnerstrust.com


طبقه بندی: مصاحبه ها،